Ohlédnutí za Nativia challenge 2018

21.05.2018

3 závody, 1 seriál, nekonečně zážitků... 

Dali jsme to... Celá série nativia challenge je za námi... Můžeme se poohlédnout, zavzpomínat... Nativií končíme naší "jarní sezónu". Psíkům teď dáme zaslouženou pauzu. Občas si samozřejmě pro radost vyběhnou nebo zazávodí, ale určitě už ne tak intenzivně jako do NCH. V létě pak bude na pořadu dne plavání a dle počasí se začneme chystat na sezónu podzimní... ;-)

I. Kolesa u Pardubic 30.3.2018

Ta písčitá rovinka na začátku roku mě vždy ničí. Aspoň si porovnáme časy z loňského roku. Já s Lexem si dáváme osobáček v průměrce/km. Po doběhu si užíváme pohodičku s přáteli. Všichni to zvládli a první závod si na závodišti moc užili. :-)

Verča a Lex v kategorii ženy se psy nad 20kg - 4.místo/61
Jakub a Rimča v kategorii muži se psy nad 20kg - 4.místo/28

II. Humpolec 
21.4.2018

Ty kopečky už nás přece jenom baví víc... I při 30°C v mírném stoupání doháníme to, co nám nandali rychlejší na rovině. Trochu kořenů, sem tam kámen, přeskočit kmen stromu, zatáčka... Parádička. Tyhle tratě jsou nej. ;-) 

Verča a Lex v kategorii ženy se psem nad 20kg - 4.místo/41
Jakub a Rimča v kategorii muži se psy nad 20kg - 1.místo/17

III. Jánské lázně 
19.5.2018

Zase ta šílenost nahoru na Černou horu... Pro většinu spíš dogtreking než canicross... Vyběhli to pouze natrénovaní mistři. ;-) Letos jsme se na ní vydali běžmo 3krát, nevyměkli jsme... 5,1km, cca 650m nastoupaných... Pot, radost, štěstí, zklamání... Pocity se mísily... Zda tento závod poběžíme i příští rok? Nevím... Neptejte se mě... :-D 

Verča a Lex v kategorii ženy se psy nad 20kg - 7.místo/32
Jakub a Rimča v kategorii muži se psy nad 20kg - 2.místo/13

Jak jsme dopadli celkově?

Nativia challenge se každý rok vyhlašuje i jako seriál všech dílčích závodů. Vítěz je stanoven nejmenším součtem časů dle jednotlivých výkonů. Do celkového vyhlášení se počítají pouze výkony těch závodníků, kteří absolvují všechny 3 závody.  

VERČA A LEX

Celkově jsme letos dostali na frak od ohařů a ESPček, ale určitě zklamaná nejsem! Proti roku 2017 jsme se zlepšili tak, že i já to vidím. Prostě budeme trénovat dál a tak si půjdeme za svým cílem. :-) 

V kategorii SPRINT ženy se psy nad 20kg - celkově 5.místo/21 

JAKUB A RIMI

Jakub s Rimčou si letos splnili svůj sen. Do sezóny vlítli jako vítr a v celkovém součtu se stali VÍTĚZI NATIVIA CHALLENGE ve své kategorii pro rok 2018!!! GRATULUJEME. :-) 

V kategorii SPRINT muži se psy nad 20kg - celkově 1.místo/11 

Poděkování... 

Uspořádat takový seriál pro spoustu závodníků dá zabrat... Není to vidět, ale čas, energie, pot, to vše se za závodem skrývá a proto je třeba za tu snahu poděkovat pořadatelům. ;-) 

Dále děkujeme všem těch, kteří nás v průběhu celé jarní sezóny podporovali. :-)

Canvit, Original BARF CZ/SK, Dogfitness.cz