Klubové dresy

05.09.2018

Už to bude nějaký ten pátek, kdy jsme se pro účast na oficiálních musherských závodech museli stát členem klubu. Vybrali jsme si TĚLOVÝCHOVNOU JEDNOTU TURNOV, Z.S. ODDÍL MUSHER CLUB ČESKÝ RÁJ, protože jsme hodně jeho členů znali osobně a nebo ze závodů. :-) No a v poslední době pro nás klub nechal navrhnout nové dresy. 

Více o našem klubu zde: https://www.mushingcz.cz/

HLAVNÍ MYŠLENKA... 

Musher klub Český ráj má pod sebou zhruba 120 členů, z toho cca 90 jich má aktivní licenci. Přiznám se, že všechny rozhodně neznám, budu na tom muset zapracovat. ;-) Hlavní myšlenkou výroby klubových dresů tedy bylo, samozřejmě po reprezentaci klubu, aby se členové měli možnost poznat mezi sebou na závodech a akcích. :-) A na to se těším nejvíc. ;-) 

KDO SE O TO ZASLOUŽIL? 

Velký dík patří grafické autorce dresů - Lence Žalčíkové, která to s realizací neměla vůbec jednoduché. Už jen když vzpomenu, kolik času strávila s námi a aplikací log sponzorů. A to jsme byli určitě jedni z mnoha... ;-) Nad vyřizování objednávek se potí Verča Navrátilová. To vše samozřejmě pod dohledem předsedy klubu Ivo Vackeho. Děkujeme Vám všem, že jste se na tvorbě těchto krásných dresů podíleli. ;-)

FUNKČNÍ TRIČKO, KRAŤASY, DLOUHÉ KALHOTY

Prozatím máme první 3 kousky oblečení, se kterým se pomalu ale jistě sžíváme. :-) V plánu jich je ale mnohem více. Některé už jsou dokonce ve druhém kole objednávek.