Canicross tour s Fitminem III. - Mladá Boleslav

29.09.2018

Čas letí jako splašený a tak dnes končíme seriál 3 závodů Canicross tour s Fitminem. Na poslední závod jsme vyrazili do Mladé Boleslavi, kde byl závod i v roce 2017, ale tehdy nám nevycházelo časově se ho zúčastnit... 

Pohoda, klídek, tabáček

ORGANIZACE

Už jsme si tak trochu zvykli, že na všech závodech této série vše frčí jak má. Registrace už v ranních hodinách (sice dřív vstáváte, ale také stihnete odpoledne ještě něco udělat doma, když už jste celý den na závodech, že? :-D ) Na nic se nečeká. Je připravena krátká trať 3,4km, kterou si jdeme před vlastním startem projít a dobře děláme, protože jinak bych možná v závodě byla v některých místech trochu zmatená. 

​ZÁVOD

Start je jako vždy intervalový po jednotlivých kategoriích. Startuju asi 4 závodnice před Martinou Štěpánkovou a tak se sama sebe ptám, jak brzo mě bude na trati předbíhat. :-D Trať je nenáročná, vedená polními a lesními stezkami. První kilometr je pro mě terén dost tvrdý, ale po doběhu na polní cestu se cítím lépe. Kategorie, kde uspějí i malí pejsci. Cen, že si pro ně musíte přijet autem. :-D Jak říkám, parádní jako každý závod této série. ;-)

Jako vždy, na závodech nejsme sami... Ta naše partička je prostě úžasná... :-) 

Užíváme si pohodový den. A jestli na závodech někde něco dřelo, nebylo to poznat. ;-)

CELÝ ZÁVODNÍ DEN JSME SI PARÁDNĚ UŽÍVALI... 

Jdeme na výsledky... 

VERČA S LEXEM - 3.místo/40 zúčastněných v kategorii canicross ženy se psy nad 20kg

To, že nás předběhla Martina Štěpánková, beru jako samozřejmost, ale pro tentokrát nás předběhla i Áďa Švecová se svojí "pitbulkou" (jak jí ona říká) Bezinkou. Nedá se svítit, holt každý den není posvícení a já se na nic vymlouvat nechci. Mezi mnou a Áďou je tak úžasně zdravá rivalita! Chci ze srdce přát holkám, aby se neustále zlepšovaly a znepříjemňovaly i nadále závodění holkám v dospělých kategoriích. :-)

JAKUB S RIMČOU - 4.místo/17 zúčastněných v kategorii canicross se psy nad 20kg

Jakub se na tento závod těšil dlouhou dobu, protože si ho chtěl proběhnout se Shenzinkou. Ta se ale 10 dní před tím začala hárat a tak jsme respektovali pravidla pořadatelů neúčastnit se s háravou fenou. Takže Shenzinka si zaběhá už až v Polsku. ;-) Jakub měl pro závod velkou ESPčkovou konkurenci - Tomáše Jašu, Petra Fochlera a Milana Sudka. Sice kluky nepředběhl, ale dýchal jim na paty a navíc si s nimi vždy rád zazávodí. :-)

5 ESPček a jeden australák. Je pravda, že mezi ty ohaře s Lexuškem úplně nezapadáme, ale my se je stejně budeme snažit doběhnout nebo lépe předběhnout. :-)

Celkové vyhlášení série

Co prostě a jednoduše nemůžu přejít jen tak, je množství cen a dárků, které jsme si ze závodů odvezli... Samozřejmě, že to o nich není, ale když vás na závodech něco zaujme, je dobré na to upozornit. Tolik cen jsme snad dohromady nevyhráli na všech závodech za celý zbytek roku. :-D Je vidět, že když si se závody dáte práci a podaří se vám domluvit sponzory, můžete závodníky překvapit až tak, že vás musí poprosit, zda si pro ceny můžou dojet autem. :-D Děkujeme, děkujeme, děkujeme... 

SLEVOVÝ VOUCHER NA BOTY

Asi největší radost máme ze slevových voucherů na nové botky od bezeckavesnice.cz. Zaujaly nás ON CLOUD VENTURE, které jsme měli možnost si vyzkoušet hned na místě a určitě si je objednáme. Botka lehká, měkká, pružná. Věřím, že na trénink budou super. ;-)

Zkoušíme si hlavně velikost, protože botky budeme objednávat z domu... V botech se proběhneme, zkoumáme je ze všech stran. No a jak jsem z nich celá unešená, tak zjistíme před odjezdem domů. že si nepamatuju, jakou jsem si zkoušela velikost. Takže vyzkoušet znovu. :-D

VERČA S LEXEM - celkově v sérii 2.místo v kategorii canicross ženy se psy nad 20kg 

JAKUB S HOLKAMA - celkově v sérii 2.místo v kategorii muži se psy nad 20kg 

Poděkování organizárorům... 

Závěrem celé série děkujeme organizátorům a celému pořadatelskému týmu. Na vašich závodech je poznat, že je děláte s láskou pro lidi. Rádi přijedeme opět i příští rok. :-) 

Autoři fotografií: Tomáš Kupec - fotografie, Jan Stryal, hektor11.rajce.idnes.cz