Dogdancingové zkoušky - Poniklá

14.06.2020

Po delší době jsem se rozhodla vzít ty moje chlupáče na dogdancingové zkoušky. Rafinka už totiž dosáhla věku, kdy se jich taky může zúčastnit a ano, i evropáčci mohou tančit. ;) Respektive já v ní věřím a to, že se naučí se mnou pracovat i v jiném směru než je jen mushing, je jedině ku prospěchu našeho vztahu. ;-) 

Ze 3 zkoušek, na které jsme byli přihlášení, se nám povedlo složit pouze jednu a to Freestyle I.stupně s Rafinkou na výborně. Trochu jsme z počátku bojovali s pozorností a obecně s velkým vedrem, ale když už začala cvičit, byla moc šikovná. No, máme se obě co učit. Určitě vím, že je lepší s ní nastupovat u nohy, nenechat jí na plac přijít "jen tak", jako může Lexíček, protože to už je "starý mazák" a s pozorností má problémy jen občas. ;-) 

Pejsci mají na neúspěšně složené zkoušky reparát 16.6.2020, tak nám držte palečky. Koneckonců, kdo jste dočetl až sem, složení všech dogdancingových zkoušek s Rafinkou do jejích 18 měsíců je tak trochu doplněno o jednu sázku, tak uvidíme, kdo bude stát na straně vítězů a kdo na straně poražených. ;-)