CANICROSSOVÝ KURZ PRO HRADEC KRÁLOVÉ 

Kurz je v tuto chvíli plně obsazen - přijímáme již pouze náhradníky. :-)

PROČ ZAČÍT BĚHAT SE PSEM?

Motivací pro běhání se psem může být pro každého něco jiného. Já jsem začínala především proto, protože jsem se chtěla udržovat v kondici. Navíc jsem časem zjistila, že podle mě je canicross pro psa jeden z nejpřirozenějším sportů. Psi se při něm unaví jak psychicky tak fyzicky. Se svým psem si vybudujete vzájemné pouto, zjistíte, kde jsou v něm mezery, které je třeba pospojovat a že jen milující pes pro vás poběží až na kraj světa. 😊

"Tvrdí se, že návyk vzniká po 21dnech. Já s Lexem vás v běhání budeme podporovat o něco déle, aby se pro vás stal běh se psem běžnou aktivitou. :-)"

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pro pejsky všech velikostí a plemen, nikoliv však stáří. Do kurzu přijímám pejsky vakcinované proti vzteklině a dalších infekčním psím nemocem (psinka, parvoviróza, parainfluenza), kteří jsou starší 12 měsíců a nemají jiné zdravotní problémy. V případě trvalých omezení či chronických nemocí mi tyto skutečnosti oznamte společně s přihláškou, abychom mohli společně zvážit, zda je pro vás nebo vašeho pejska canicross vhodnou aktivitou.

Naším cílem nebude zdolávat rychlostní ani vzdálenostní rekordy, ale pochopit zákonitosti a principy tréninků, navzájem se povzbuzovat a stanovovat si reálné cíle. 😊

KDE?

Trénovat budeme vždy 1xtýdně v blízkosti rybníku Biřička.

KDY?

Termíny tréninků: 5.6., 11.6.., 19.6., 25.6. 2019

CENA: 650.- (maximální počet přihlášených je 5 týmů)

VYBAVENÍ:

pokud jej nemáte, nezapomeňte to zmínit v přihlášce. :-)

  • Canicrossový opasek
  • Pružné amortizační vodítko
  • Postroj pro pejska
  • Běžecká obuv s dobrým gripem

PŘIHLÁŠKY:

  • pro přihlášení, prosím, vyplňte formulář níže
  • následně obdržíte platební údaje
  • Přihlášky je platná po uhrazení platby na účet do 5i dnů.
  • Platbu lze převézt na náhradníka

Pojďte si vyzkoušet nový sport, zažít společně s vaším psem chvíle radosti a euforie z prvních zdolaných metrů či kilometrů. Takže 3, 2, 1, GO!


Pro více informací mně kontaktujte na veronika.lesiukova@seznam.cz